Valikko Sulje

Sondip ry:n hallituksen jäsenet ja varajäsenet 2018-2019

Hallitus

Hasan Habib, puheenjohtaja
Carita Viljanen: 1.varapuheenjohtaja
Edvina Hafizovic, taloudenhoitaja
Laura Rinnevuori, sihteeri

Jäsenet

Albaaniyhdistys Bashkimi ry
edustaja, Agim Sopjani, asopjani@hotmail.com 040 5822 493
varaedustaja, Fidan Kamberi, fidankamberi@gmail.com, 046 645 8281

Bosnialaisten Kulttuurikeskus Suomessa ry
edustaja, Jasmira Hukic, hukic_6@hotmail.com 050 3511 160
varaedustaja, Minka Helez, minka.helez@gmail.com 040 5064 426

Kynnys ry
edustaja, Carita Viljanen, viljanenc@gmail.com 040 5548237
varaedustaja, Satu Järviö, 1967saj@gmail.com, 050 4651 267

Monikulttuurinen päivähoito, koulu ja koti ry
edustaja, Mohammad Badawieh, mohammad.badawieh@turku.fi 040 5362 987
varaedustaja, Anja Marjanen, anja.marjanen@gmail.com 050 3539 936

Suomen Rauhanpuolustajain Turun piirijärjestö ry
edustaja, Heimo Rauhala, Tuureporinkatu 14 A 3 20100 Turku 044 9841 370
varaedustaja, Stig Lång, stiglang84@hotmail.com

Turun Naiskeskus –yhdistys ry
edustaja, Edvina Hafizovic, edvina.hafizovic@turku.fi 050 5213 421
varaedustaja, Siina Siltanen

Turun YK-yhdistys ry
edustaja, Laura Rinnevuori, liwrin@utu.fi, 040 5777 141
varaedustaja, Mirka Lappalainen, mlelap@utu.fi, 050 5574 024

Turun Kurdiyhdistys ry
edustaja, Ahmad Hosseini kurdiyhry@gmail.com  044 5057058

varaedustaja Yousef Rahmani yrahmani89@gmail.com 040 4144 430

YHDESSÄ –yhdistys ry
edustaja, Hasan Habib hasanhabib@hotmail.com 040 5520 369