Hallitus

Sondip Ry hallituksen jäsenet ja varajäsenet 2016/17

Hallitus

Eset Feka, puheenjohtaja
Mohammad badawieh, 1.varapuheenjohtaja
Carita Viljanen: 2.varapuheenhohtaja
Hasan Habib: kunniapuheenjohtaja/asiantuntijajäsen
Edvina Hafizovic, Taloudenhoitaja
Kirsi Äyräs, Sihteeri

Jäsenet

Turun venäläinen klubi ry
edustaja, Alexey Filin filinalexey2@gmail.com 040 5189 367
varaedustaja, Galina Peltoinen, VenKlub@gmail.com 044 5510 503

Albaaniyhdistys Bashkimi ry
edustaja, Agim Sopjani, asopjani@hotmail.com 040 5822 493
varaedustaja, Fidan Kamberi, fidankamberi@gmail.com, 046 645 8281

Kynnys ry
edustaja, Carita Viljanen, viljanenc@gmail.com 040 5548237
varaedustaja: Antti Virta

Turun Naiskeskus –yhdistys ry
edustaja, Edvina Hafizovic, edvina.hafizovic@turku.fi 050 5213 421
varaedustaja, Sanda Slipic, sanda.slipic@turku.fi 044 9072 919

Turun YK-yhdistys ry
edustaja, Anna Hiltunen, anna.m.hiltunen@utu.fi

Turun Kurdiyhdistys ry
edustaja Amin, nzar_kwestani@hotmail.com 044 2526 677

Monikulttuurinen päivähoito, koulu ja koti ry
edustaja, Mohammad Badawieh, mohammad.badawieh@turku.fi 040 5362 987
varaedustaja Anja Marjanen, anja.marjanen@gmail.com 050 3539 936

Suomen Rauhanpuolustajain Turun piirijärjestö ry
edustaja, Heimo Rauhala, Tuureporinkatu 14 A 3 20100 Turku 044 9841 370
varaedustaja Stig Lång, stiglang84@hotmail.com

YHDESSÄ –yhdistys ry
edustaja, Hasan Habib hasanhabib@hotmail.com 040 5520 369
varaedustaja:

Bosnialaisten Kulttuurikeskus Suomessa ry
edustaja, Jasmira Hukic, hukic_6@hotmail.com 050 3511 160
varaedustaja, Minka Helez, minka.helez@suomi24.fi 040 5064 426

Varsinais-Suomen Viro- Keskus ry
edustaja, Kirsi Äyräs toimisto@viro-keskus.fi 02 250 3359
varaedustaja:

Turun Nigeria – Yhdistys ry
edustaja, Afeez Kamorudeen, president@ngrturku.org 044 2009 821
varaedustaja: